دانلود رایگان کتابچه پنجاه نکته از ماشین محتوا

 

چرا کتاب ماشین محتوا؟ (از زبان امیرمحمد شیخ نژاد)

توصیه‌های دَن نوریس در کتاب ماشین محتوا، توصیه هایی ساده، روان، و اجرای اند. کتاب به ساده‌ترین شکل ممکن مباحث مرتبط با تولید محتوا و بازاریابی به کمک آن را مطرح کرده است. سادگی کتاب ماشین محتوا مرا به این تصمیم رساند که با جمع‌آوری بخشی از نکات ارزشمند آن همواره آن را الگو کاری خودم و سایر علاقه‌مندان قرار دهم.

 

کتابچه “پنجاه نکته از کتاب ماشین محتوا” را دانلود کنید

با مرور کلی این کتابچه احتمالاً به نظرتان خواهد رسید که می توان تمام صفحات کتاب را در مدت زمان کوتاهی مطالعه نمود، این از بیان روان و خودمانی نویسنده اثر و استفاده از تجربیات شخصیش در این زمینه حاصل می شود. برای اثربخشی این کتابچه در کار تولید و بازاریابی محتوایی‌تان، لطفاً پس از دانلود، روزانه یک نکته را مطالعه کرده و به صورت خودآگاه تلاش کنید آن نکته را در طول روز با خود تکرار کرده و مصادیق‌ آن را تا جای ممکن به اجرا در آورید. تنها در این صورت است که این کتابچه برایتان اثربخشی لازم را خواهد داشت.

دریافت کتابچه ماشین محتوا

برای دریافت کتابچه لطفاً نام و نام‌خانوادگی و ایمیل خود را وارد کنید.

لطفا صبر کنید

 

فعالیت زیر نظر مالک مادی و معنوی کتاب

وقتی پیشنهاد تهیه چنین کتابچه‌ای از سوی آقای شیخ‌نژاد به دست‌مان رسید، از این پیشنهاد استقبال نموده و به این ترتیب ایشان با مجوز* کانون ترجمان و با حمایت و همکاری ما به تولید و انتشار آن اقدام نمودند. از ایشان بابت تلاش و همکاری‌شان در این راه، بسیار سپاسگزاریم.
* لازم به ذکر است کپی‌رایت ترجمه کتاب به زبان فارسی متعلق به کانون ترجمان بوده و هر گونه استفاده از محتویات کتاب منوط به کسب اجازه از ما می‌باشد.

چند نمونه از صفحات کتابچه:

 

 

دریافت کتابچه ماشین محتوا

برای دریافت کتابچه لطفاً نام و نام‌خانوادگی و ایمیل خود را وارد کنید.

لطفا صبر کنید